Історична довідка про комунальний заклад «Дошкільний навчальний заклад (ясла – садок) №325 Харківської міської ради»

Комунальний заклад «Дошкільний навчальний заклад (ясла – садок) №325 Харківської міської ради» працює з1966року за адресою: м. Харків, вул. Черкаська,5. Засновник дошкільного закладу – державне підприємство «Харківський завод електроапаратури». Заклад розрахований на 220 місць – 12 груп (3 групи раннього віку, 9 дошкільних груп).

З дня відкриття по 1982 рік очолювала Руденко Галина Олексіївна, яка володіла незвичайною працьовитістю і любов'ю до дітей, перетворила його в кращий дошкільний заклад. Все своє вміння Галина Олексіївна і її колеги направили па те, щоб дитячий садок став рідною домівкою для дітей, куди б вони йшли з охотою, З любов'ю та турботою облагороджували територію, саджали дерева. Дитячий садок отримав назву «Теремок».

З 1982 по 1998 рік завідувала Помогайбо Вікторія Ібрагімівна, яка продовжувала попередні традиції розвитку закладу.

З 1998 по 2004 рік завідувачем була Сизько Людмила Леонідівна. Оновлювався колектив, методи роботи з дітьми. В 1998 році рішенням виконавчого комітету Харківської Міської ради від 09.09.98 № 957 заклад було передано в комунальну власність міста.

З 2004 по 2021 рік закладом керувала завідувач Кайдалова Інна Вікторівна. Колектив працював творчо, підтримував зв’язок з ветеранами праці, які довго та з любов’ю працювали в дошкільному закладі.

З 2021 року по 2022 рік закладом керувала завідувач Ростовцева Катерина Олександрівна.

Дошкільний навчальний заклад є загально-розвиваючим закладом, який надає дошкільну освіту дітям від 1,5 до 6(7) років. Фактична мережа закладу 4 групи - 75 дітей: 1 група раннього віку, 3 групи дошкільного віку. Діяльність дошкільного закладу направлена на реалізацію основних завдань дошкільної освіти: збереження та зміцнення фізичного та психічного здоров'я дітей; формування особистості дитини, розвиток її творчих здібностей та нахилів, набуття нею соціального досвіду та готовності продовжувати освіту. Зміст дошкільного закладу визначається Базовим компонентом дошкільної освіти та здійснюється за Державною базовою програмою «Дитина». Основні завдання дошкільного закладу: зміцнення психічного і фізичного здоров'я дошкільнят, забезпечення своєчасного та повноцінного фізичного розвитку з метою формування у дітей здоров'язберігаючої компетентності.

Заклад внесено до Єдиного державного реєстру України, свідоцтво серія А01 № 076576 від 27.11.2003

В 2006 році наказом управління освіти Департаменту з гуманітарних та соціальних питань Харківської міської ради від 29.03.2006 № 93 затверджено назву : Комунальний заклад «Дошкільний навчальний заклад ( ясла – садок) № 325 Харківської міської ради».